גם אתם יכולים להשקיע בנדל"ן

כולם מדברים על זה – ועכשיו גם אתם תוכלו ללמוד כיצד עושים זאת.

רון, מהנדס מערכות בכיר, נפרד ממקום עבודתו ופרש לגמלאות. החברה שהעסיקה את רון כ-37 שנים העניקה לו תעודת הוקרה, שובר לחופשה מפנקת באילת ואלבום תמונות שהכינו החברים לעבודה. בנוסף לכל אלו, קיבל רון מענק פרישה בגובה 120 אלף ₪.

מקרה כזה אינו נדיר, שכן רבים מוצאים את עצמם עם הון שצברו או לחילופין שקיבלו במפתיע כתוצאה מקרן השתלמות שהשתחררה, מענק ממקום עבודה, פיצויי פיטורים או ירושה.

השאלה שתמיד נשאלת בסיטואציות אלו הינה: היכן כדאי להשקיע את הכסף? ומאחר ומרבית תכניות החיסכון בבנקים מציעות כיום תשואות נמוכות, הפתרון המועדף ברוב המקרים הוא השקעה בנדל"ן.

ריכזנו עבורכם את האפשרויות הקיימות למשקיעים שמעוניינים להשקיע בנדל"ן:

דירה להשקעה - האפיק הנפוץ ביותר בעולם להשקעה בנדל"ן, הינו רכישת דירה בד"כ באזורי הפריפריה, השכרתה וקבלת דמי שכירות חודשיים. על פניו, זה נראה כמו האופציה המושלמת אך קיימים שני חסרונות בולטים שלעיתים עלולים לשנות את התמונה:
האחד - לרכישת דירה נדרש הון התחלתי גבוה יחסית.
השני - תהליך רכישת דירה לצורך השכרתה כרוך בפרוצדורות ארוכות ומתישות, כגון: לקיחת משכנתה, התנהלות מול השוכר ועורך דינו, רישום בטאבו, תחזוקה שוטפת של הדירה ועוד.

רכישת קרקע חקלאית – אופציה פשוטה ונוחה שאינה יקרה יחסית אך מעט ספקולטיבית. מדובר בעסקה עם פוטנציאל רווח גבוה אך היא כרוכה בקבלת זכויות (לרוב כחלק מקבוצת רכישה), על קרקע שמיועדת לחקלאות וצפויה להשתנות ליעוד למגורים. זוהי השקעה לטווח ארוך מאוד ולכן להשקעה כזו נדרשת סבלנות, כיוון שהקרקע עלולה להיות מופשרת רק לאחר עשרות שנים, אם בכלל.

נכס בחו"ל – עסקאות נדל"ן בחו"ל לרוב מניבות תשואה גבוהה יותר מאשר עסקאות נדל"ן שנעשו בארץ. עם זאת האופציה של השקעה בנכס בחו"ל לא תמיד מתאימה למשקיעים בישראל, מכיוון שמדובר בכניסה לשוק חדש והשקעה בנכס הנמצא במדינה זרה ורחוקה. דבר המעלה את הסיכון ומקשה על ניהול ההשקעה מכיוון שנדרש לנהל אותה מרחוק.

חברת השקעות בנדל"ן – מודל שהתפתח בשנים האחרונות בשל צורך של משקיעים בעלי סכומי השקעה נמוכים יחסית, וללא ידע רב בתחום הנדל"ן. אפיק השקעה זה מאפשר חיבור בין משקיעים בעלי סכומי השקעה קטנים יחסית לבין יזמים בעלי פרויקטים גדולים. על פי מודל זה כל משקיע בעל סכום של 100 אלף ₪ ויותר יכול להצטרף לקבוצות השקעה, וביחד להשקיע במיזמי נדל"ן ולהיכנס למגרש של הגדולים. זהו מודל ייחודי שפותח בישראל בשנת 2009, עם הקמת חברת 'הגשמה' שייסד אבי כץ, יזם ותיק עם עבר עשיר של מהפכות צרכניות דוגמת 'קופיקס' ו'כפר השעשועים, יחד עם שותפו עו"ד חנן שמש.

מאז הקמת החברה, המודל הלך והתפתח והפך במהרה לאפשרות המועדפת ע"י משקיעים רבים.

לסיכום, רגע לפני שאתם יוצאים לדרך, חשוב לזכור את מטרת העל שלכם: השקעה במסלול שיניב לכם תשואה גבוהה בסיכון מגודר. לקבלת פרטים נוספים והצטרפות למאגר המשקיעים של הגשמה, ללא עלות וללא התחייבות, מלאו את פרטיכם:

תודה על פנייתך.
נציגינו ישובו אלייך בהקדם

מעוניינים להצטרף למאגר המשקיעים של הגשמה?
מלאו פרטים ללא התחייבות וניצור אתכם קשר בהקדם

מאשר/ת קבלת חומר פרסומי
שלח