מהי הדרך הטובה ביותר להשקיע ₪100,000?

₪100,000 הוא סכום לא מבוטל. מדובר בסכום שכיום מאפשר גם למי שאינו בעל הון להיכנס לעולם ההשקעות וליהנות מאפשרות להרוויח תשואה גבוהה באופן משמעותי יותר מעוד פק"מ בבנק, או כמו שאומרת הקלישאה – לתת לכסף לעבוד בשבילך.

מה אומר המושג "השקעות קטנות"?
בדרך כלל, כשמדברים על השקעות קטנות למתחילים, מתכוונים להשקעה בהיקף של ₪100,000. העניין הוא שעבור רובינו לא מדובר בהשקעה קטנה, אלא בהרבה מאוד כסף. קיימים כיום לא מעט חסמים למשקיעים פרטיים, בעיקר למתחילים, החל מחוסר הבנה מעמיקה בתחום וגובה ההשקעה הנדרש, וכלה בקושי במציאת אפיקים מניבי תשואה בסכומים נמוכים, באתגרי הרגולציה בעת רכישת נכס נדל"ני ועוד.
לכן אספנו עבורכם מספר אופציות של השקעות קטנות למתחילים, שמתוכן תוכלו לבחור את הדרך המתאימה ביותר עבורכם:

 1. ניהול אישי של תיק השקעות
 2. תיק השקעות אישי הוא תיק שמותאם לצרכי המשקיע ומורכב, לרוב, ממסלולי השקעה שונים המאפשרים פיזור נכון של הכסף והסיכונים.
  בשנים האחרונות עולם המניות, הקרנות, האג"חים והמק"מים כבר לא זר למשקיע המתחיל. עם זאת, חשוב לזכור כי ניהול אישי של התיק דורש זמן רב, גם לניהול התיק וגם ללמידה של התחומים השונים. השקעה באופן אישי עלולה להיות מסוכנת ללא התמחות בכך.

  המסקנה: מתאים לאנשים אוטודידקטים עם הרבה זמן פנוי שלא צריכים את הכסף בשנים הקרובות.

 3. השקעה באמצעות בית השקעות
 4. בתי השקעות רבים מציבים סף כניסה גבוה מבחינת הסכום הנדרש להשקעה, אך ישנם גם מסלולים המאפשרים להשקיע בסכומים נגישים יותר. בתי השקעות מאפשרים לכם להשקיע מבלי שהעבודה היומיומית תהיה שלכם. משקיעים מתחילים שאינם בקיאים ברזי שוק ההון יפנו לרוב לגופים מקצועיים.
  בבית השקעות עומד לרשותך מנהל אישי האחראי על תיק ההשקעות שלך, ומערך של אנליסטים שעוקבים באופן יום יומי אחר התנהגות השוק ויודעים לתת מידע מקצועי חשוב.
  עם זאת, חשוב שתזכרו שגם כאן צריך להיות עם האצבע על הדופק; לרוב המשקיעים הקטנים לא זוכים ליחס מועדף בבתי ההשקעות, ששמחים למשוך אליהם משקיעים "כבדים" יותר.
  אז כדי לא ליפול בין הכיסאות, חשוב להיות לקוחות שדואגים לעקוב אחר פעילות בית ההשקעות באופן תדיר.

  המסקנה: חשוב להיות עם אצבע על הדופק ולא לחשוש מהמילים הגדולות של נציג בית ההשקעות.

 5. רכישת נכס להשקעה
 6. בית להשקעה, קרקעות חקלאיות, שכירות, תשואה – עולם הנדל"ן הוא עולם מפתה המאפשר לנו להפוך את הכסף למשהו ממשי, ועל הדרך להרוויח מהשכירות או מהתשואה על מכירת הבית.
  יחד עם זאת, חשוב לזכור שכיום השקעה בעולם הנדל"ן אינה תמיד נגישה לאלו המחפשים להשקיע בסכומים נמוכים. מדובר בהשקעה הדורשת היכרות מעמיקה עם התחום, מעקב צמוד אחר תנועות השוק וידע בכל הנוגע ללקיחת הלוואות והיתכנות כלכלית.
  מה גם שלרוב, בדיקה קפדנית של הנכס המדובר עלולה לעלות כמעט כמו התשואה שהייתה אמורה להתקבל בתום תקופת ההשקעה.

  המסקנה: השקעה ברכישת נכס נדל"ן היא תחום הדורש למידה ומחקר לצורך מציאת הזדמנות מתאימה ומניבה. מדובר בתחום עם רף כניסה גבוה שלרוב אינו נגיש למשקיעים מתחילים עם סכומים קטנים.

 7. השקעה דרך קרן השקעות חברתית
 8. קיימות כיום קרנות השקעה המאפשרות למשקיעים קטנים להתאגד יחד, להפוך את הכסף שלהם לכסף גדול ולקבל תשואות הדומות לאלו של המשקיעים הגדולים. בניגוד למסלולים המוזכרים מעלה, שבהם המשקיע עומד בודד מול אתגרי השוק ותנודותיו, היתרון כאן הוא שהמשקיע נהנה מעצם העובדה שהוא חלק מקבוצה גדולה בעלת כוח.
  בנוסף, קרן ההשקעות מספקת ללקוחותיה מערך של אנליסטים, עורכי דין ורואי חשבון שיודעים לתת מידע מקצועי, לבדוק את ההיתכנות של כל השקעה והשקעה ולאפשר ללקוח להחליט האם היא מתאימה לו.
  לכך מתווספת העובדה שרוב הקרנות, בעיקר אלו המשקיעות בתחום הנדל"ן, מאפשרות ללקוחותיהן ליהנות מתוצאות תוך 2-3 שנים, כך שהחשיפה לתנודות השוק מצטמצמת והכסף חוזר במהרה יחסית הביתה. בכך מתאפשר למשקיעים פרטיים, מתחילים ומנוסים כאחד, התרים אחר השקעות בסכומים קטנים, להגשים את החלום היזמי וליהנות מהאפשרות להרוויח תשואות גבוהות בסיכון מגודר. במסלול השקעה זה הכניסה לעולם הנדל"ן הופכת לזמינה ופשוטה משמעותית.

  המסקנה: קרן השקעות מתאימה לאנשים שמעוניינים בהשקעה סולידית יחסית עם אפשרות לרווחיות גבוהה בסיכון מגודר, שמאפשר לקבל תשואה גבוהה תוך זמן קצר יחסית.

הגשמה – משקיעים ביחד בנדל"ן
הגשמה היא אחת מקרנות ההשקעות המובילות בישראל, המחברת בין משקיעים פרטיים לבין יזמים מובילים בארץ ובעולם.
הגשמה נוסדה בשנת 2009 על ידי יזמים מן השורה הראשונה והיא מציעה מודל השקעה חדשני: השקעה משותפת. מדובר במודל שבו מספר משקיעים פרטיים משתתפים יחד בהשקעה גדולה אחת, עם אפשרות להרוויח תשואה גבוהה מהממוצע, וזאת תוך פיקוח מלא של מומחי הקרן ובניהולה.
הגשמה מציעה אלטרנטיבה אמיתית להשקעה עבור חוסכים שמעוניינים בתשואה גבוהה יותר עבור חסכונותיהם.

תודה על פנייתך.
נציגינו ישובו אלייך בהקדם

רוצים לדעת עוד על השקעה באמצעות קרן השקעות חברתית? מלאו את פרטיכם ונשמח להזמין אתכם להגשמה, לפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

מאשר/ת קבלת חומר פרסומי
שלח